+48 502 515 500
info@eplotery.pl
+48 502 515 500
info@eplotery.pl


O FIRMIE


Jesteśmy obecni na rynku europejskim jako część belgijskiej Grupy Eurolutions N.V. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży wielkiego formatu pozwala nam dostarczać Państwu innowacyjne i kompleksowe rozwiązania, które bezpośrednio przełożą się na sprawne funkcjonowanie Państwa biznesu.

Cenimy długotrwałe relacje z Klientem dlatego na każdym etapie dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług i oferowanych produktów.

W trzech filarach naszej działalności: sprzedaży ploterów i urządzeń do druku, dostarczaniu innowacyjnych atramentów oraz usług serwisowych i doradczych, chcemy być zawsze profesjonalnym i godnym zaufania partnerem.

Oferujemy:

PLOTERY Roland PLOTERY AGFA Graphics PLOTERY NuVista ATRAMENTY: ROLAND, MIMAKI, MUTOH
SERWIS – do Państwa usług dedykujemy sprawdzony i najbardziej doświadczony serwis na rynku polskim. Dojazd do Klienta w 48H!

KOMPLETNE WYPOSAŻENIE DRUKARNI: LAMINATORY, ZGRZEWARKI, OCZKARKI, PLOTERY TNĄCE GRAPHTEC I SUMMA, PLOTERY LASEROWE, UV, oraz inne na życzenie Klienta.

LEASING – w ramach współpracy oferujemy pomoc w otrzymaniu atrakcyjnego leasingu o uproszczonej procedurze aplikacyjnej (fundusze na zakup m
aszyny już w ciągu 7 dni roboczych).

DORADZTWO – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy wsparcie w postaci całościowego modelu biznesowego: maszyny, wsparcie w finansowaniu, atrament, serwis, szkolenia, opcjonalnie rozwinięcie mocy przerobowych przed zakupem kolejnej maszyny (średni i wielki format).